czwartek, 24 listopada 2016



Witam
To mój pierwszy wpis na blogu. Mam 36 lat. Choruje od 2010 roku na CU, czyli wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Jestem po 3 operacjach podczas, których usunięto mi jelito grube, wyłoniono stomię, uszyto zbiornik jelitowy j-pouch i zlikwidowano stomię. Po pierwszej operacji narodziła się moja pasja, czyli bieganie. Kiedyś nikt by mnie na to nie namówił, ale za sprawą męża, który biega spróbowałam i wciągnęło mnie.
Dzięki bieganiu szybko doszłam do siebie po drugiej operacji - szybciej niż po pierwszej.
Czuję się super kiedy biegnę - wolna, silna. Oprócz biegania uwielbiam taniec i zumbę -bywam na zumbie raz w tygodniu. Zimą oczywiście narty - uwielbiam biel śniegu i delikatny mróz na nosie.
Chciałabym zachęcić wszystkich, którzy w siebie wątpią do aktywności fizycznej - to bardzo dużo zmienia i daje ogromnego kopa do życia. Trzeba w życiu odnaleźć swoją pasję i ja już ją znalazłam.