Witam ponownie. Dziś postanowiłam opisać co według mnie trzeba zabrać do szpitala, tak żeby niczego nam nie brakowało. Z racji tego że zbliża się mój 4 już pobyt szykuję sobie wszystko powoli żeby niczego nie zapomnieć- wiadomo zawsze może ktoś coś dowieść ale po co sto razy jeździć.
Tak więc przede wszystkim zabieramy:
1.Piżamki, koszule nocne lub co kto woli do spania
2.Lekkie koszulki i spodnie na dzień (oczywiście jeśli nie musimy leżeć jak np.po operacji)
3.Bielizna (stanik raczej sportowy), skarpetki
4.Kosmetyki (żel pod prysznic,szampon,odżywka,szczoteczka,pasta,krem,balsam, mydło w płynie, grzebień, suszarka, przybory do golenia, chusteczki higieniczne, antyperspirant ,gąbka do mycia, tampony, podpaski...)
5.Ręczniki
6.Kapcie (ja zabieram lekkie tenisówki i klapki pod prysznic)
7.Książki, krzyżówki itp
8.Telefon, tablet, słuchawki...w końcu trzeba mieć łączność ze światem :)
9.Kubek,sztućce
10.Woda
11.Nie za dużo pieniędzy np.na gazetę lub kawkę w bufecie
12.Papier toaletowy (nie lubię szpitalnego gdyż jest szorstki)
13.Ciepła bluza lub sweter jak byśmy chcieli wyjść na zewnątrz
14.Szlafrok (ja wolę bluzę rozpinaną)
15.Poduszka (nie ma to jak swoja)
Jeśli chodzi o poduszkę to pamiętam mój pierwszy pobyt w szpitalu gdy poprosiłam męża aby mi przywiózł poduszkę, gdyż szpitalna była bardzo płaska i nie wygodna. Mąż przywiózł mi moją ogromną poduchę z sypialni zamiast małego jaśka, ile było śmiechu kiedy jechałam na operację z tak wielką poduchą :)
16.Dokumenty z leczenia szpitalnego, wyniki badań, skierowanie (zdarzyło mi się zapomnieć ), dowód osobisty.
To chyba tyle. Poniżej zdjęcie mojej śmiesznej piżamki :)
Pozdrawiam serdecznie i nie życzę nikomu, aby musiał szykować się na pobyt w szpitalu.

powodzenia :*
OdpowiedzUsuń