Witam
Po ostatniej wizycie u pana doktora usłyszałam słowa - zamienić bieganie na pływanie.
Że co? Że jak? Nie lubię pływać i nie bardzo potrafię, a poza tym nie czuję z tego przyjemności. Mogę poleżeć w wodzie, popluskać się jak dziecko i to tyle.
Bieganie to inna sprawa. Niestety bóle brzucha doskwierają, bo podczas biegania wszystko podskakuje, a po tylu operacjach są zrosty i to wszystko ciągnie i boli. Jak to pan doktor stwierdził - jesteś wypatroszona, więc nie wskazany jest taki ruch.
A ja i tak swoje, będę biegała, bo sprawia mi to mega przyjemność (postaram się delikatnie biegać o ile tak się da :D ).
Czuję się wtedy wolna i szczęśliwa. Mam nadzieję, że zdrowie pozwoli mi rozwijać swoją pasję.
Pozdrawiam
Na tym zdjęciu wyglądasz jak syrenka Arielka :))
OdpowiedzUsuńDziękuję Kochana ;)
OdpowiedzUsuń