sobota, 11 lutego 2017

Pazurkowy zawrót głowy-jedno z uzależnień poza bieganiem :)

Wizytówką kobiety są zadbane dłonie i paznokcie, dlatego pokażę Wam teraz moje pazurki, które co miesiąc zmieniają się nie do poznania.Z racji tego iż moja praca polega na rozmowach z klientami muszę się jakoś prezentować. Zdecydowałam iż zrobię sobie pazurki hybrydowe i tak już prawie rok minął. Malowanie hybrydowe jest bardzo wygodne, wychodząc gdzieś wieczorkiem nie muszę martwic się, że paznokcie nie pomalowane, albo że nie zdążą wyschnąć,  że lakier odprysł.
Poniżej zdjęcia moich paznokci które co miesiąc robi mi bardzo miła pani kosmetyczka. 








Brak komentarzy:

Prześlij komentarz