Poniżej zdjęcia moich paznokci które co miesiąc robi mi bardzo miła pani kosmetyczka.
sobota, 11 lutego 2017
Pazurkowy zawrót głowy-jedno z uzależnień poza bieganiem :)
Wizytówką kobiety są zadbane dłonie i paznokcie, dlatego pokażę Wam teraz moje pazurki, które co miesiąc zmieniają się nie do poznania.Z racji tego iż moja praca polega na rozmowach z klientami muszę się jakoś prezentować. Zdecydowałam iż zrobię sobie pazurki hybrydowe i tak już prawie rok minął. Malowanie hybrydowe jest bardzo wygodne, wychodząc gdzieś wieczorkiem nie muszę martwic się, że paznokcie nie pomalowane, albo że nie zdążą wyschnąć, że lakier odprysł.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)









Brak komentarzy:
Prześlij komentarz