piątek, 10 lutego 2017

Święto pizzy

Wczoraj w radiu usłyszałam że jest święto pizzy, uczciliśmy to rodzinnie w bardzo przyjemnej restauracji Italia. Było miło i rodzinnie.Tym sposobem miałam dzień wolny od gotowania :)
Pizza była pyszna :) Do pizzy herbatka z konfiturą :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz