Maraton przez życie z CU
Blog o bieganiu,chorobie,kuchni,podróżach,modzie i ogólnie o wszystkim
Strona główna
Strona główna
O mnie
Choroba
Bieganie
Gotowanie
Rodzina
Kontakt
piątek, 10 lutego 2017
Święto pizzy
Wczoraj w radiu usłyszałam że jest święto pizzy, uczciliśmy to rodzinnie w bardzo przyjemnej restauracji Italia. Było miło i rodzinnie.Tym sposobem miałam dzień wolny od gotowania :)
Pizza była pyszna :) Do pizzy herbatka z konfiturą :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz